<Haziran 2017>
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Haberler

31

2017

Yaz Spor Okulları için kayıtlar başladı!
Beyoğlu Belediyesi olarak, sağlıklı ve zinde bir nesil için öğrencilerimizi yıl boyunca spor ile buluşturuyoruz. Beyoğlu Belediyesi Kış Spor Okulları’nda derslerin sonra ermesinin ardından, 9 farklı branşta eğitime yer verilecek Yaz Spor Okulları için kayıtlar başladı.

19

2017

Gençler 19 Mayıs için pedal çevirdi
Beyoğlu Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle “Beyoğlu Bisiklet Yarışı” düzenledi. 6’ncı Beyoğlu Gençlik Şöleni kapsamında Hasköy Sahil’de gerçekleştirilen yarış; Yıldız, Genç ve Yetişkin olmak üzere 3 farklı kategoride yapıldı.

18

2017

Beyoğlu’nda festival içinde festival var
Beyoğlu Belediyesi, 18 Mayıs’ta başlayıp 5 ay boyunca sürecek 11 farklı festivalin startını Beyoğlu Gençlik Festivali ile verdi. Taksim Meydanı’nda kurulan 5.000 metrekarelik alanda düzenlenen festival renkli görüntülerle başladı.

16

2017

Alın terinden daha kıymetlisi akıl teridir
Beyoğlu Belediyesi tarafından "19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" haftası nedeniyle düzenlenen 6. Gençlik Şöleni tüm coşkusuyla devam ediyor. Öğrencilerin hünerlerini sergilediği şenliğin bu seferki adresi Kabataş Anadolu Meslek Lisesi’nin bahçesi oldu. Velilerin ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programa Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan da katılarak öğrencilerin sahne performanslarını yerinde izledi.

08

2017

Öğrenciler, Okçuluk Turnuvası’nda kıyasıya yarıştı
Beyoğlu Belediyesi’nin bu yıl altıncısını düzenlediği Beyoğlu Gençlik Şöleni, Okçular Vakfı’nda yapılan ‘Beyoğlu Okullar Arası Okçuluk Turnuvası’ ile başladı.

24

2017

Hasköy sahil 23 Nisan' da çocuklarla şenlendi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Beyoğlu'nda büyük bir coşku ile kutlandı. Beyoğlu Belediyesi, Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Beyoğlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle Hasköy Sahili’nde 23 Nisan Çocuk Koşusu düzenlendi.

18

2017

Beyoğlu Belediyesi' nden amatör spor kulüplerine tam destek
Beyoğlu Belediyesi, ilçesindeki amatör spor kulüplerine tahsis ettiği Beyoğlu Sütlüce Stadı'nda yeni bir malzeme odası yaparak kulüplerin hizmetine sundu.

11

2017

Beyoğlu'nda Fotoğrafçılık Atölyesi’ne yoğun ilgi
Beyoğlu'nda 13 dönem boyunca yaklaşık 300 öğrencinin katıldığı Gençlik Merkezi Fotoğrafçılık Atölyesi, 14'üncü döneminde de yoğun ilgi gördü.

11

2017

Beyoğlu'nda 4 bin öğrenci daha sinema izledi
Beyoğlu Belediye Başkanımız Ahmet Misbah Demircan’ın “Okulda Buluşalım” programında söz verdiği 4 bin öğrenci, Beyoğlu Fitaş Sinemalarında film izledi.

06

2017

Beyoğlu Yelken Kulübü, Çeşme'deki Türkiye Şampiyonasına katıldı
Türkiye Yelken Federasyonu tarafından İzmir Çeşme’de düzenlenen ve Beyoğlu Yelken Kulübü’nün belediyemizi temsil ettiği Türkiye Şampiyonası tamamlandı.

29

2017

Gençlik Merkezi kursiyerlerinin sahne performansı büyüledi
Beyoğlu Belediyesi Şişhane Gençlik Merkezinde açılan Gençlik Tiyatrosu Kursu her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgi gördü. Geçtiğimiz Ekim ayında başlayan kursa katılan gençler aldıkları tiyatro eğitiminin ardından sahneledikleri ilk tiyatro oyunu ile izleyenleri adeta büyüledi.

27

2017

1500 öğrenci, 'Bi Bakıp Çıkıcam' Tiyatro Oyununu izledi
Beyoğlu Belediyesi ile İnsan ve Medeniyet Hareketi Günışığı Derneği işbirliğinde düzenlenen “Bi Bakıp Çıkıcam” isimli tiyatral seminerler tamamlandı.

09

2017

Beyoğlu, Dünya Kadınlar Günü için koştu
Beyoğlu’nda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için ‘Beyoğlu Kadınlar Koşusu’ düzenlendi. 7'den 70'e binlerce kadın katıldığı etkinlikte konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Hasköy sahil kapatıldı ve kadınlarımız burada büyük bir motivasyonla koştu.

09

2017

Beyoğlu’nda 20 Bin Çocuk Buz Pateni’nin Keyfini Çıkaracak
Yedinci yılında Kasımpaşa Sahil’de hizmet veren Beyoğlu Belediyesi Buz Pisti’nin açılış töreninde konuşan Başkan Demircan, “Çocuklara iyi bir eğitim vererek onları geleceğe hazırlamak, aynı zamanda ülkemizin geleceğini de hazırlamak demektir” dedi.

27

2017

Kasımpaşa sahilde buz pateni keyfi
Beyoğlu Belediyesi’nin her yıl hizmete sunduğu buz pisti bu yıl Kasımpaşa Sahil’de açıldı. Çocukların ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği piste giriş biletleri bu yıl da çocuklara geri dönüşüm bilinci kazandırmak amacıyla bir geri dönüştürülebilir atık madde karşılığında veriliyor.

22

2016

400 öğrenci satranç turnuvasında kıyasıya yarıştı
Beyoğlu Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Beyoğlu Okullar Arası Satranç Turnuvası’na 30 okuldan 400 öğrenci katıldı. 5 farklı kategoride düzenlenen turnuvada ilk üçe giren öğrencilere tablet hediye edildi.

05

2016

Karma Fotoğraf Sergisi Açıldı
Beyoğlu’nda yaşayan gençler Kişisel Gelişim ve Hobi Kursları arasından kendilerine uygun olanı seç erek yeteneklerinin üzerine gitmeye, Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi de ürettiklerini sahnelemek için onlara fırsat yaratmaya devam ediyor.

17

2016

Öğrenciler Darıca Hayvanat Bahçesini gezdi
İlçede okuyan öğrencilerin kültürel gelişimine katkı sağlamak için çeşitli geziler düzenleyen Beyoğlu Belediyesi, Muallim Cevdet Ortaokulu öğrencilerini Darıca Hayvanat Bahçesi’ne götürdü.

31

2016

Yelken Kulübümüz, Cumhuriyet Kupası'ndan ödülle döndü
Beyoğlu Belediyesi Yelken Kulübümüz, 29 Ekim Cumartesi günü Büyükçekmece Mimar Sinan’da yapılan Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları'ndan 5 kupa ile döndü.

30

2016

Beyoğlu' nda Kış Spor Okulları Sezonu Başladı
Beyoğlu’nda çocuklara ve gençlere sağlıklı yaşama kültürünü aşılamak amacıyla organize edilen Kış Spor Okulları sezonu başladı. On farklı branşta spor eğitiminin verileceği Kış Spor Okulları sezonu açılışında konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Ailenin zenginliği çocuğu, vatanımızın ve milletimizin zenginliği de gençlerimizdir. Beyoğlu Belediyesi olarak sportif aktivitelerle çocuklarımıza değişik branşlarda alışkanlıklar kazandırmaya çalışıyoruz.” dedi.

Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Beyoğlu Gençlik Merkezi'ni Facebook'dan takip edin!